zaglavlje

mapa

KANCELARIJA, Novosadskog Sajma 54, 21000 Novi Sad

GPS kordinate: 45°15'16.79"N ; 19°49'41.38"E

magacin

MAGACIN, Ive Lole Ribara 35,Kninska 68, 21203 Veternik

GPS kordinate: 45°14'52.04"N ; 19°44'41.43"E

KONTAKT


Centrala i komercijala:

Telefon/fax: 021/ 420-809, 420-810, 524-552, 424-430

email: komercijala@elektromaterijal.rs

miroslav@elektromaterijal.rs Miroslav Ivanišević, 063 111 80 21
zoran@elektromaterijal.rs Zoran Aleksić, 062 603 079
darko@elektromaterijal.rs Darko Radanović, 063 111 70 21
milos@elektromaterijal.rs Milos Svorcan 063 592 144
andjelka@elektromaterijal.rs Andjelka Svorcan 062 603 091

Radno vreme: 7:00-15:00h


Direktor i računovodstvo:

Novosadskog Sajma 54 i 56, 21000 Novi Sad

Telefon: 021/524-614, fax: 021/533-077

email: sneza@elektromaterijal.rs. Snežana Jovančević

Radno vreme: 7:00-15:00h


Magacin:

Ive Lole Ribara 35 i Kninska 68, 21203 Veternik

Telefon: 021/822-710, 823-826

magacin@elektromaterijal.rs

Radno vreme: 8:00-16:00h


Logistika i transport:

gaga@elektromaterijal.rs. Dragan Stojković, 063 503 319
Jovica Savin, 063/111-90-21

Tekefin: 021/822-710

Radno vreme: 8:00-16:00h


         

PROIZVODI | POLITIKA KVALITETA | PODACI O KOMPANIJI | DOKUMENTACIJA | KONTAKT

Copyright Elektromaterijal 2009